Strona główna » WYPRZEDAŻ » Rowery Winora

Rowery Winora

Rowery Winora

Sklep rowerowy Winora

Winora to niemiecka firma produkująca rowery łączące wysoką jakość wykonania i fantastyczny wygląd. Specjaliści Winora stawiają na niezawodność, bezpieczeństwo i trwałość rowerów. To producent z ugruntowaną pozycją i tradycjami, ponieważ swoją działalność prowadzi od ponad dziewięćdziesięciu lat.
Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą. Sklep rowerowy Winora oferuje rowery dla miłośników jazdy rozrywkowej jak i zawodowych kolarzy. Rowery Winora zdobywał nagrody na międzynarodowych konkursach.
Producent znany jest z wykorzystywania włókna węglowego w swoich produktach. Owy carbon charakteryzuję się sztywnością i lekkością, dzięki czemu obniża wagę roweru. Materiał ten jest bardzo twardy i zapewnia wytrzymałość.
Winora jest pionierem w produkcji rowerów elektrycznych, czyli tzw. e-bikes. Produkowane przez nic rowery elektryczne są eleganckie i stylowe. Bez wątpienia Winora jest jedynym z najpopularniejszych sprzedawców tego typu jednośladów. Pomimo wieloletniej obecności na rynku producent stawia na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne wzornictwo.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl